Pieprasīt citātu
Latviešu
M22-2652005
  • Daļas numurs
    M22-2652005
  • Apraksts
    20 SIL EXT P/HDR 6MM
  • ECAD modelis
  • Izbeigšana
    Solder
  • Sērija
    M22
  • Rindas atstarpe
  • Piķis
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Rindu skaits
    1
  • Pozīciju skaits
    20
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums - aste
    0.094" (2.400mm)
  • Garums - kaudzes augstums
    0.236" (6.000mm)
  • Garums - paziņojums (saliekšana)
    0.138" (3.500mm)
  • Garums - kopējais piesaiste
    0.469" (11.900mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    20 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole