Pieprasīt citātu
Latviešu
1413410M22-2200546 attēlsHarwin
M22-2200546
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M22-2200546
  • Apraksts
    5 SIL VERT SHROUDED PIN HDR
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    100V
  • Izbeigšana
    Kinked Pin, Solder
  • Stils
    Board to Cable/Wire
  • Apšuvums
    Shrouded - 4 Wall
  • Sērija
    M22
  • Rindu atstarošana - miecēšana
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Kopējais kontakta garums
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Rindu skaits
    1
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    5
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    8.05mm
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Izolācijas materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Izolācijas augstums
    0.240" (6.10mm)
  • Izolācijas krāsa
    Natural
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Detent Lock
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 5 position 0.079" (2.00mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    2A per Contact
  • Kontaktpersonas tips
    Male Pin
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Sazināties ar Length - Post
    0.134" (3.40mm)