Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > V680LS100CP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3549240V680LS100CP attēlsHamlin / Littelfuse
V680LS100CP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    V680LS100CP
  • Apraksts
    VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    1.06kV
  • Varistora spriegums (min)
    990V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    1.13kV
  • Sērija
    C-III
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 20mm
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    680V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    520J
  • Detalizēts apraksts
    1.06kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    10kA
  • Jauda @ Frekvence
    120pF @ 1MHz