Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > V511DA40
Pieprasīt citātu
Latviešu
5767254V511DA40 attēlsHamlin / Littelfuse
V511DA40
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    V511DA40
  • Apraksts
    VARISTOR 820V 40KA CHASSIS
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    820V
  • Varistora spriegums (min)
    738V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    902V
  • Sērija
    DA
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Encased Disc
  • Citi vārdi
    F3749
    V511DA40-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    675V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    510V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    700J
  • Detalizēts apraksts
    820V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc
  • Pašreizējais - pārspriegums
    40kA
  • Jauda @ Frekvence
    2500pF @ 1MHz