Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > V300LS4P
Pieprasīt citātu
Latviešu
3622104V300LS4P attēlsHamlin / Littelfuse
V300LS4P
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    V300LS4P
  • Apraksts
    VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    470V
  • Varistora spriegums (min)
    423V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    517V
  • Sērija
    LS
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 7mm
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    405V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    300V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    25J
  • Detalizēts apraksts
    470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    1.2kA
  • Jauda @ Frekvence
    70pF @ 1MHz