Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > V230LS10
Pieprasīt citātu
Latviešu
4474366V230LS10 attēlsHamlin / Littelfuse
V230LS10
  • Daļas numurs
    V230LS10
  • Apraksts
    VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    360V
  • Varistora spriegums (min)
    324V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    396V
  • Sērija
    LS
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 10mm
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    300V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    230V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    35J
  • Detalizēts apraksts
    360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    2.5kA
  • Jauda @ Frekvence
    250pF @ 1MHz