Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - SCR > S2015LTP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3467762S2015LTP attēlsHamlin / Littelfuse
S2015LTP
  • Daļas numurs
    S2015LTP
  • Apraksts
    SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz valsts (VTM) (maksimālais)
    1.6V
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    200V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220 Isolated Tab
  • Sērija
  • SCR tips
    Standard Recovery
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    SCR 200V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    15A
  • Pašreizējais - uz valsts (tā (AV)) (maksimālais)
    9.5A
  • Pašreizējā - izslēgtā stāvoklī (maksimālā)
    10µA
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    188A, 225A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    40mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    30mA