Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - SCR > S2010FS31
Pieprasīt citātu
Latviešu
906569S2010FS31 attēlsHamlin / Littelfuse
S2010FS31
  • Daļas numurs
    S2010FS31
  • Apraksts
    SCR SENS 200V 10A TO-202
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz valsts (VTM) (maksimālais)
    1.6V
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    200V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    800mV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-202
  • Sērija
  • SCR tips
    Sensitive Gate
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-202 Long Tab
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    SCR 200V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-202
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    10A
  • Pašreizējais - uz valsts (tā (AV)) (maksimālais)
    6.4A
  • Pašreizējā - izslēgtā stāvoklī (maksimālā)
    5µA
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    83A, 100A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    8mA