Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - TRIACs > Q6012NH2TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
Q6012NH2TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    Q6012NH2TP
  • Apraksts
    TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    600V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Triac tips
    Alternistor - Snubberless
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263AB
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount TO-263AB
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    12A
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    110A, 120A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    15mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    10mA