Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - TRIACs > Q6008LH1LED
Pieprasīt citātu
Latviešu
6683015Q6008LH1LED attēlsHamlin / Littelfuse
Q6008LH1LED
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    Q6008LH1LED
  • Apraksts
    TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    600V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Triac tips
    Alternistor - Snubberless
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220 Isolated Tab
  • Sērija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Citi vārdi
    F6235
    Q6008LH1LED-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    8A
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    80A, 85A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    6mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    10mA