Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - TRIACs > Q2016RH3
Pieprasīt citātu
Latviešu
3877068Q2016RH3 attēlsHamlin / Littelfuse
Q2016RH3
  • Daļas numurs
    Q2016RH3
  • Apraksts
    TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    200V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Triac tips
    Alternistor - Snubberless
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220 Non-Isolated Tab
  • Sērija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 16A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    16A
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    167A, 200A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    35mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    20mA