Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Elektriskie, speciālie drošinātāji > NH00CM63
Pieprasīt citātu
Latviešu
NH00CM63
  • Daļas numurs
    NH00CM63
  • Apraksts
    FUSE SQUARE 63A 500VAC/440VDC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    440V
  • Sprieguma reitings - AC
    500V
  • Izmērs / Izmēri
    2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm)
  • Sērija
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Rectangular, Blade
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Drošinātāju tips
    Square
  • Iespējas
    Indicating
  • Pašreizējais vērtējums
    63A