Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > PTC atiestatāmie drošinātāji > MICROASMD010F-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
2527332MICROASMD010F-2 attēlsHamlin / Littelfuse
MICROASMD010F-2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MICROASMD010F-2
  • Apraksts
    PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maks
    30V
  • Tips
    Polymeric
  • Laiks līdz ceļojumam
    1s
  • Biezums (Maks.)
    0.026" (0.67mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
  • Sērija
    PolySwitch®, microASMD
  • Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits)
    15 Ohms
  • Izturība - sākotnējā (Ri) (min)
    2.1 Ohms
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric), Concave
  • Citi vārdi
    RF2150-000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Detalizēts apraksts
    Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
  • Pašreizējais - ceļojums (tas)
    250mA
  • Pašreizējais - maksimālais
    10A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    100mA