Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > MBRF20200CT
Pieprasīt citātu
Latviešu
60466MBRF20200CT attēlsHamlin / Littelfuse
MBRF20200CT
Noliktavā
5+
  • Daļas numurs
    MBRF20200CT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    950mV @ 10A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    ITO-220AB
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
    MBR
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Citi vārdi
    F7368
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    1mA @ 200V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    10A