Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāju turētāji > LR250301PR
Pieprasīt citātu
Latviešu
LR250301PR
  • Daļas numurs
    LR250301PR
  • Apraksts
    FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • spriegums
    250V
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal, Pressure Plate
  • Sērija
  • Citi vārdi
    LR25030-1PR
  • Orientācija
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuseholder tipa
    Holder
  • Drošinātāju tips
    Cartridge
  • Drošinātāju izmēri
    0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    Class R
  • Detalizēts apraksts
    Fuse Holder 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
  • Pašreizējais vērtējums
    30A