Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Kontrolieri - šķidrums, līmenis > LLC843F26P
Pieprasīt citātu
Latviešu
4674208LLC843F26P attēlsHamlin / Littelfuse
LLC843F26P
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LLC843F26P
  • Apraksts
    CONTROL LIQ LEV 120VAC 3SEC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez izņēmuma / RoHS atbilstība
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    120VAC
  • Tips
    Constant Level
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect - 0.187"/0.250"
  • Sērija
    LLC8
  • Jutīgums
    Fixed, 26kOhm
  • Izvades veids
    Relay
  • Citi vārdi
    F10590
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 60°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
    Lead free by exemption / RoHS Compliant
  • Šķidruma veids
  • Iespējas
    LED Indicator
  • Attālums - kontrole līdz sensoram (maksimālais)
  • Detalizēts apraksts
    Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 120VAC Chassis Mount
  • Kontaktu skaits @ Spriegums
    10A @ 120VAC