Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - TRIACs > L2004L3TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
6182289L2004L3TP attēlsHamlin / Littelfuse
L2004L3TP
  • Daļas numurs
    L2004L3TP
  • Apraksts
    TRIAC SENS GATE 200V 4A TO220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    200V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Triac tips
    Logic - Sensitive Gate
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220 Isolated Tab
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 4A Through Hole TO-220 Isolated Tab
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    4A
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    33A, 40A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    5mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    3mA