Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCS36-231M-R10-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
4387555GTCS36-231M-R10-2 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCS36-231M-R10-2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
750+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCS36-231M-R10-2
  • Apraksts
    GDT 230V 20% 10KA SURFACE MOUNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    230V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    3-SMD Cylinder Square End
  • Poļu skaits
    3
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Fail Short
    No
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Surface Mount