Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCS35-351M-R05-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1113424GTCS35-351M-R05-2 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCS35-351M-R05-2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCS35-351M-R05-2
  • Apraksts
    GDT 350V 20% 5KA SURFACE MOUNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    3-SMD Cylinder Square End
  • Citi vārdi
    GTCS35-351M-R05-2CT
  • Poļu skaits
    3
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Fail Short
    No
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount