Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCS28-750M-R10
Pieprasīt citātu
Latviešu
4610220GTCS28-750M-R10 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCS28-750M-R10
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCS28-750M-R10
  • Apraksts
    GDT 75V 20% 10KA SURFACE MOUNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    75V
  • Tolerance
    ±20%
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD Cylinder Square End
  • Citi vārdi
    RF1385-000
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 75V 10000A (10kA) ±20% 2 Pole Surface Mount