Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCS23-301M-R01-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
862214GTCS23-301M-R01-2 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCS23-301M-R01-2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCS23-301M-R01-2
  • Apraksts
    GDT 300V 20% 1KA SURFACE MOUNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    300V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD Cylinder Square End
  • Poļu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    1000A (1kA)
  • Fail Short
    No
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 300V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount