Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCR37-231M-R10
Pieprasīt citātu
Latviešu
5346919GTCR37-231M-R10 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCR37-231M-R10
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCR37-231M-R10
  • Apraksts
    GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    230V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Radial Cylinder, 3 Lead
  • Citi vārdi
    RF1270-000
  • Poļu skaits
    3
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Fail Short
    No
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole