Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCN36-251M-R10
Pieprasīt citātu
Latviešu
2214626GTCN36-251M-R10 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCN36-251M-R10
  • Daļas numurs
    GTCN36-251M-R10
  • Apraksts
    GDT 250V 20% 10KA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Iepakojums / lieta
    Cylinder No Lead, 3 Terminal
  • Citi vārdi
    RF1854-000
  • Poļu skaits
    3
  • Montāžas tips
    User Defined
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole User Defined