Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCA36-351M-R10
Pieprasīt citātu
Latviešu
6030405GTCA36-351M-R10 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCA36-351M-R10
  • Daļas numurs
    GTCA36-351M-R10
  • Apraksts
    GDT 350V 20% 10KA THROUGH HOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Iepakojums / lieta
    Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
  • Citi vārdi
    RF1853-000
  • Poļu skaits
    3
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 350V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole