Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCA28-900M-R20
Pieprasīt citātu
Latviešu
937014GTCA28-900M-R20 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCA28-900M-R20
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    GTCA28-900M-R20
  • Apraksts
    GDT 90V 20% 20KA THROUGH HOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    90V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GT
  • Citi vārdi
    GTCA28900MR20
    RF1148-000
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    20000A (20kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) ±20% 2 Pole Through Hole