Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCA28-601L-R20
Pieprasīt citātu
Latviešu
1971944GTCA28-601L-R20 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCA28-601L-R20
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    GTCA28-601L-R20
  • Apraksts
    GDT 600V 15% 20KA THROUGH HOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    600V
  • Tolerance
    ±15%
  • Sērija
    GTC
  • Citi vārdi
    RF4213-000
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    20000A (20kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 600V 20000A (20kA) ±15% 2 Pole Through Hole