Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCA28-141M-R10
Pieprasīt citātu
Latviešu
3066786GTCA28-141M-R10 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCA28-141M-R10
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    GTCA28-141M-R10
  • Apraksts
    GDT 140V 20% 10KA THROUGH HOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    140V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GTC
  • Citi vārdi
    RF2907-000
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 140V 10000A (10kA) ±20% 2 Pole Through Hole