Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCA26-201M-R05
Pieprasīt citātu
Latviešu
4742788GTCA26-201M-R05 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCA26-201M-R05
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCA26-201M-R05
  • Apraksts
    GDT 200V 20% 5KA THROUGH HOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    GTC
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Axial Cylinder
  • Citi vārdi
    RF2868-000
  • Poļu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Fail Short
    No
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 200V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole