Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > CG5350LS
Pieprasīt citātu
Latviešu
CG5350LS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
900+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CG5350LS
  • Apraksts
    GDT 350V 5KA SURFACE MOUNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    350V
  • Tolerance
  • Sērija
    CG5
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial Cylinder, Radial SMT Bend
  • Poļu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Fail Short
    No
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount