Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > PTC atiestatāmie drošinātāji > 16VT210SSU
Pieprasīt citātu
Latviešu
656841016VT210SSU attēlsHamlin / Littelfuse
16VT210SSU
  • Daļas numurs
    16VT210SSU
  • Apraksts
    PTC RESET FUSE 16V 2.1A STRAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maks
    16V
  • Tips
    Polymeric
  • Laiks līdz ceļojumam
    5s
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" L x 0.201" W (22.00mm x 5.10mm)
  • Sērija
    POLY-FUSE®, VT
  • Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits)
    60 mOhms
  • Izturība - sākotnējā (Ri) (min)
    18 mOhms
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Strap
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    User Defined
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Detalizēts apraksts
    Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 2.1A Ih User Defined Strap
  • Pašreizējais - ceļojums (tas)
    4.7A
  • Pašreizējais - maksimālais
    100A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    2.1A