Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > 0663.080MALL
Pieprasīt citātu
Latviešu
0663.080MALL
  • Daļas numurs
    0663.080MALL
  • Apraksts
    FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
  • Sērija
    LT-5™ 663
  • Reakcijas laiks
    Slow
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can, Vertical
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    0.06
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC aukstā pretestība
    2.648 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    80mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    35A