Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > 0451.080MRSN
Pieprasīt citātu
Latviešu
15613640451.080MRSN attēlsHamlin / Littelfuse
0451.080MRSN
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    0451.080MRSN
  • Apraksts
    FUSE BOARD MNT 80MA 125VAC 2SMD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Izmērs / Izmēri
    0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
  • Sērija
    NANO²® 451
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, Square End Block
  • Citi vārdi
    451.080MRSN
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC aukstā pretestība
    4.05 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    80mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    50A