Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Vairāku vadu kabeļi > 2131778E
Pieprasīt citātu
Latviešu
6207502131778E attēlsGeneral Cable
2131778E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2131778E
  • Apraksts
    CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000'
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Izmantošana
  • Aizsardzības veids
    Foil
  • Shield Materiāls
    Aluminum
  • Vairoga pārklājums
    100%
  • Sērija
    GenSPEED® 5000
  • Vērtējumi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 75°C
  • Diriģentu skaits
    8 (4 Pair Twisted)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Garums
    1000.0' (304.8m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    White
  • Jaka (izolācija) Biezums
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
  • Jaka (izolācija) diametrs
    0.225" (5.72mm)
  • Iespējas
    Drain Wire
  • Detalizēts apraksts
    8 (4 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair, Cat5e Cable White 24 AWG Foil 1000.0' (304.8m)
  • Diriģents
    Solid
  • Dzīslu materiāls
    Copper, Bare
  • Dzīslas izolācija
    Fluoropolymer
  • Kabeļa tips
    Multi-Pair, Cat5e
Apraksts: MULTI-PAIR 24COND 24AWG 1000'
Ražotāji: General Cable
2131Z 0102700
2131Z 0102700
Apraksts: CBL 12PR 16AWG SHLD
Ražotāji: Belden
2131776E
2131776E
Apraksts: CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000'
Ražotāji: General Cable
Apraksts: 12P 24B C3 CMP PVC WHITE BULK
2131757X
2131757X
Apraksts: 50P 24B P/FLX WH C3 SHORT RL
Apraksts: CBL 12PR 16AWG SHLD
Ražotāji: Belden
2131A 0031000
2131A 0031000