Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > LED vadītāji > LXV50-024SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
LXV50-024SW
  • Daļas numurs
    LXV50-024SW
  • Apraksts
    LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.1A
  • ECAD modelis
  • Svars
    1.1 lbs (499g)
  • Spriegums - izlaide
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3.75kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    90VAC
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    305VAC
  • Tips
    Constant Voltage
  • Topoloģija
    AC DC Converter
  • Izbeigšanās stils
    Wire Leads
  • Izmērs / Izmēri
    7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
  • Sērija
    LXV50
  • Vērtējumi
    IP67
  • Jauda (vatos)
    50W
  • Darbības temperatūra
    -35°C ~ 55°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, OVP, SCP
  • Efektivitāte
    84%
  • Pārklājums
  • Detalizēts apraksts
    2.1A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2.1A