Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > LED vadītāji > LXV150-024SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
3427922LXV150-024SW attēlsExcelsys Technologies Ltd.
LXV150-024SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LXV150-024SW
  • Apraksts
    LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
  • ECAD modelis
  • Svars
    2.3 lbs (1kg)
  • Spriegums - izlaide
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3.75kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    90VAC
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    305VAC
  • Tips
    Constant Voltage
  • Topoloģija
    AC DC Converter
  • Izbeigšanās stils
    Wire Leads
  • Izmērs / Izmēri
    7.84" L x 2.66" W x 1.58" H (199.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
  • Sērija
    LXV150
  • Vērtējumi
    IP67
  • Jauda (vatos)
    150W
  • Citi vārdi
    LXV150024SW
  • Darbības temperatūra
    -35°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • Efektivitāte
    93%
  • Pārklājums
  • Detalizēts apraksts
    6.25A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    6.25A