Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > LED vadītāji > LXD85-5000SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
6472428LXD85-5000SW attēlsExcelsys Technologies Ltd.
LXD85-5000SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LXD85-5000SW
  • Apraksts
    LED DRIVER CC AC/DC 16-30V 5A
  • ECAD modelis
  • Svars
    1.7 lbs (771.1g)
  • Spriegums - izlaide
    16 ~ 30 V
  • Spriegums - Izolācija
    3.75kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    90VAC
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    305VAC
  • Tips
    Constant Current
  • Topoloģija
    AC DC Converter
  • Izbeigšanās stils
    Wire Leads
  • Izmērs / Izmēri
    6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Sērija
    LXD85
  • Vērtējumi
    IP67
  • Jauda (vatos)
    85W
  • Darbības temperatūra
    -35°C ~ 60°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Efektivitāte
  • Pārklājums
    Analog
  • Detalizēts apraksts
    5A 16 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    5A