Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED indikācija - diskrēta > EAST16086GA6
Pieprasīt citātu
Latviešu
EAST16086GA6
Noliktavā
9000+
  • Daļas numurs
    EAST16086GA6
  • Apraksts
    LED GREEN CLEAR 2SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
    518nm
  • Viļņa garums - dominējošs
    528nm
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    3V
  • Izmērs / Izmēri
    1.60mm L x 0.80mm W
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Millicandela Reitings
    79mcd
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Objektīva stils / izmērs
    Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
  • Augstums (Maks.)
    0.70mm
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Green 528nm LED Indication - Discrete 3V 0603 (1608 Metric)
  • Pašreizējais tests
    5mA