Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED indikācija - diskrēta > EAST16084AA2-AM
Pieprasīt citātu
Latviešu
636250
EAST16084AA2-AM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
9000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EAST16084AA2-AM
  • Apraksts
    LED ORANGE CLEAR 2SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
    611nm
  • Viļņa garums - dominējošs
    607nm
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2V
  • Skata leņķis
    120°
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2-SMD
  • Izmērs / Izmēri
    1.60mm L x 0.80mm W
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Millicandela Reitings
    21mcd
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Objektīva pārredzamība
    Clear
  • Objektīva stils / izmērs
    Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
  • Objektīva krāsa
    Colorless
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    0.50mm
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Orange 607nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
  • Pašreizējais tests
    5mA