Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED indikācija - diskrēta > EAST16082WA0
Pieprasīt citātu
Latviešu
EAST16082WA0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
9000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EAST16082WA0
  • Apraksts
    LED WHITE DIFFUSED 2SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
  • Viļņa garums - dominējošs
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2.8V
  • Skata leņķis
    130°
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2-SMD
  • Izmērs / Izmēri
    1.60mm L x 0.80mm W
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Millicandela Reitings
    135mcd
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Objektīva pārredzamība
    Diffused
  • Objektīva stils / izmērs
    Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
  • Objektīva krāsa
    Yellow
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    0.25mm
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    White LED Indication - Discrete 2.8V 0603 (1608 Metric)
  • Pašreizējais tests
    5mA