Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED indikācija - diskrēta > EAST10052RA1
Pieprasīt citātu
Latviešu
1940218EAST10052RA1 attēlsEverlight Electronics
EAST10052RA1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EAST10052RA1
  • Apraksts
    LED RED CLEAR 2SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
    632nm
  • Viļņa garums - dominējošs
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2.05V
  • Skata leņķis
    120°
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2-SMD
  • Izmērs / Izmēri
    1.00mm L x 0.50mm W
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    16-219A/R6C-AM1N2BY/3T
    S10B012404
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Millicandela Reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Objektīva pārredzamība
    Clear
  • Objektīva stils / izmērs
    Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm
  • Objektīva krāsa
    Colorless
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    0.25mm
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Red LED Indication - Discrete 2.05V 0402 (1005 Metric)
  • Pašreizējais tests
    5mA