Mājas > Produkti > Optoelektronika > Displeja moduļi - LED simbols un skaitliskais > EADSS056RA1
Pieprasīt citātu
Latviešu
EADSS056RA1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2400+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EADSS056RA1
  • Apraksts
    7SEG DISPLAY 1DIGIT RED 0.56" CC
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
    632nm
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2V
  • Izmērs / Izmēri
    0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm)
  • Sērija
  • Jaudas izkliedes (maksimums)
    60mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    10-SMD, No Lead
  • Simbolu skaits
    1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Reitings
    34mcd
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Displeja tips
    7-Segment
  • Digit / Alfa izmērs
    0.56" (14.22mm)
  • Detalizēts apraksts
    Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
  • Pašreizējais tests
    20mA