Mājas > Produkti > Aparatūra, stiprinājumi, aksesuāri > Kniedes > SLP100-307-01
Pieprasīt citātu
Latviešu
581722SLP100-307-01 attēlsEssentra Components
SLP100-307-01
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SLP100-307-01
  • Apraksts
    SNAP LOCK PIN 0.387" NYLON NRTL
  • ECAD modelis
  • Tips
    Snap Lock Pin
  • Sērija
    SLP100
  • Kniedes garums
    0.387" (9.83mm)
  • Kniedes diametrs
    0.090" (2.29mm)
  • Citi vārdi
    RPC1395
    SLP100-307-01-ND
    SLP10030701
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāls
    Nylon
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caurums diametrs
    0.098" (2.49mm)
  • Galvas augstums
    0.051" (1.30mm)
  • Galvas diametrs
    0.210" (5.33mm)
  • Grip diapazons
    0.307" (7.80mm)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    0.090" (2.29mm) Snap Lock Pin 0.307" (7.80mm) Grip Range Nylon