Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi - vadība > Spiral Wrap, paplašināms piedurknēm > SHR-20-PPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
4214893SHR-20-PPB attēlsEssentra Components
SHR-20-PPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SHR-20-PPB
  • Apraksts
    SLIT WRAP 0.787" X 98.43' BLACK
  • ECAD modelis
  • Platums
  • Sienas biezums
    0.035" (0.89mm)
  • Ierakstiet tipus
    Slit Harness
  • Tips
    Slit Wrap
  • Sērija
    SHR
  • Citi vārdi
    RPC2093
    SHR-20-PPB-ND
    SHR20PPB
  • Darbības temperatūra
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Materiāls
    Polypropylene (PP)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Šķidruma aizsardzība
  • Garums
    98.43' (30.00m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Siltuma aizsardzība
  • Iespējas
  • Vides aizsardzība
  • Diametrs - ārpusē, nav paplašināts
  • Diametrs - Inside, Non-Expanded
    0.787" (20.00mm)
  • Diametrs - Inside, Expanded
    0.906" (23.00mm)