Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi - vadība > Kabeļu saites un kabeļu saites > RKWPR-8-11
Pieprasīt citātu
Latviešu
RKWPR-8-11
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RKWPR-8-11
  • Apraksts
    CABLE TIE, HOOK & LOOP PLENUM RA
  • ECAD modelis
  • Wire / Cable Tie Type
    Hook and Loop - Tie
  • Platums
    0.500" (12.70mm)
  • Stiepes izturība
  • Sērija
    RKWPR
  • Iepakojums
    Bulk
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    Polypropylene Hook, Polyamide Loop
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Garums - aptuvens
    11.00"
  • Garums - faktiskais
    0.917' (279.40mm, 11.00")
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Plenum Rated
  • Detalizēts apraksts
    Hook and Loop - Tie Black, Maroon 0.500" (12.70mm) 0.917' (279.40mm, 11.00")