Mājas > Produkti > Aparatūra, stiprinājumi, aksesuāri > Kniedes > 27XT3120875
Pieprasīt citātu
Latviešu
922789
27XT3120875
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    27XT3120875
  • Apraksts
    BARBED FASTENER 1.040" NYLON BLK
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Tips
    Barbed Fastener
  • Sērija
    XT
  • Kniedes garums
    1.036" (26.31mm)
  • Kniedes diametrs
  • Citi vārdi
    RPC6327
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    Nylon
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caurums diametrs
    0.312" (7.93mm)
  • Galvas augstums
    0.100" (2.54mm)
  • Galvas diametrs
    0.874" (22.20mm)
  • Grip diapazons
    0.062" ~ 0.875" (1.58mm ~ 22.23mm)
  • Detalizēts apraksts
    Barbed Fastener 0.062" ~ 0.875" (1.58mm ~ 22.23mm) Grip Range Nylon
  • Krāsa
    Black
Apraksts: PUSH-IN RIVETS, BLACK, .307 IN H
Ražotāji: Essentra Components
27XT3120625
27XT3120625
Apraksts: BARBED FASTENER 0.783" NYLON BLK
Ražotāji: Essentra Components
3385
Apraksts: RIVET SEMI-TUBE 0.187" BRASS