Mājas > Produkti > Slēdži > Rocker slēdži > B127J63Z3Q2
Pieprasīt citātu
Latviešu
B127J63Z3Q2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B127J63Z3Q2
  • Apraksts
    SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    28V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect - 0.062" (1.5mm)
  • Pārslēgšanas funkcija
    Mom-Off-Mom
  • Sērija
    B
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Snap-In
  • Mehāniskā dzīve
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals
  • Elektriskā dzīvība
    60,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Rocker Switch SPDT 6A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In
  • Pašreizējais vērtējums
    6A (AC/DC)