Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > PLT1206Z9530LBTS
Pieprasīt citātu
Latviešu
171091PLT1206Z9530LBTS attēlsElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT1206Z9530LBTS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PLT1206Z9530LBTS
  • Apraksts
    RES SMD 953 OHM 0.01% 0.4W 1206
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    PLT
  • Pretestība
    953 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W, 2/5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.033" (0.84mm)
  • Iespējas
    Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    953 Ohms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film