Pieprasīt citātu
Latviešu
3063497ET60CH052 attēlsEasyBraid Co.
ET60CH052
  • Daļas numurs
    ET60CH052
  • Apraksts
    CHISEL 30 5.20MM
  • ECAD modelis
  • Platums
    0.200" (5.08mm)
  • Padoms - veids
    Soldering
  • Padoms - forma
    Chisel 30°
  • Padoms - izmēra čips
  • Temperatūras diapazons
    617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C)
  • Sērija
    ET
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums
    0.472" (12.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.050" (1.28mm)