Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > SR1K20M155X
Pieprasīt citātu
Latviešu
5346422SR1K20M155X attēlsEPCOS (TDK)
SR1K20M155X
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SR1K20M155X
  • Apraksts
    VARISTOR 33V 800A ENCASED
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    29.7V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    33V
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Polarizācija
    Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch
  • Citi vārdi
  • Orientācija
    1
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Ostu skaits
    26VDC
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    20VAC
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    3.0J
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    SR1K20M155X
  • Enerģija
    800A
  • Apraksts
    VARISTOR 33V 800A ENCASED
  • Pašreizējais - pārspriegums
    36.3V
  • Jauda @ Frekvence
    1.5µF @ 1kHz
SR1CARU
SR1CARU
Ražotāji: STMicroelectronics
SR18UB
SR18UB
Apraksts: 18U RACK ENCL SERVER CABINET 33"
Ražotāji: Tripp Lite
SR1LARU
SR1LARU
Ražotāji: STMicroelectronics
SR16C-J6
SR16C-J6
Ražotāji: Honeywell
SR17C-J7
SR17C-J7
Apraksts: SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Ražotāji: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
SR1UBRUSH
SR1UBRUSH
Apraksts: CABINET COOLING BRUSH STRIP 1URM
Ražotāji: Tripp Lite
SR1PARU
SR1PARU
SR1S14BM474X
SR1S14BM474X
Apraksts: VARISTOR 22V 800A RADIAL
Ražotāji: EPCOS (TDK)
SR1UARU
SR1UARU
SR1K20M474X
SR1K20M474X
Apraksts: VARISTOR 33V 800A RADIAL