Pieprasīt citātu
Latviešu
2706B84773M0010A000 attēlsEPCOS
B84773M0010A000
  • Daļas numurs
    B84773M0010A000
  • Apraksts
    PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - UL
    250V
  • Spriegums - IEC
    250VAC/DC
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Pārslēgt funkcijas
  • Sērija
    B84773
  • Paneļa biezums
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Variable Size
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B84773M 10A
    B84773M10A
    B84773M10A-ND
  • Pozīciju skaits
    3
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Flange
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Drošinātāju turētājs, atvilktne
    Fuse Holder
  • Drošinātājs
    Yes
  • Filtra veids
    Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
  • Iespējas
    Front or Rear Side Mount
  • Detalizēts apraksts
    Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Flange
  • Pašreizējais - UL
    10A
  • Pašreizējais - IEC
    10A